Project news
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 37 common:people_all_forms

інструкція з навчання

Date: 28 серпня 2020 о 15:52
53 view

Інструкція навчання з 1 вересня

• Діти 1 вересня всі йдуть до гімназії.
  •  1 і 9 класи: 9:00
  •  2 - 8 класи: 10:00. Діти заходять до приміщення через парадний вхід попередньо обробивши руки антисептиком.
  • Загального заходу не буде. Лише невелике свято для 1-го та 9-го класів з дотриманням усіх заходів безпеки.
  • Для інших учнів заходи відбуватимуться у класі.
  • Усіх учнів класні керівники зустрічатимуть на вході до школи.
  • Батькам доступ до школи заборонено.
  • Під час перерв всі учні повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати.
  • Вчителям та персоналу гімназії щоранку будуть проводити температурний скринінг.
  • Батьки перед виходом із дому проводять термометрію у дитини, оцінюють стан її здоров'я та стан здоров'я самого себе. Ні в якому разі не відпускають дітей до гімназії з температурою, сильним головним болем, нежиттю чи кашлем. Тобто, будь-які ознаки ОРВІ — дитина залишається вдома. До 8:40 телефоном повідомити про це класного керівника.
  • Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.
  • За кожним класом закріплено кабінет. Протягом робочого дня учні перебуватимуть лише в ньому. Рух учнів по гімназії буде обмежено. Учителі приходитимуть на урок до учнів у клас.
  • Гімназія забезпечить впродовж дня очищення та дезінфекцію твердих поверхонь, а також провітрювання протягом дня на кожній перерві не менше 10 хвилин.
  • Спосіб комунікації батьки спільно із класним керівником вирішують самостійно.
  • Для отримання оперативної інформації в кожному класі створено групу батьків у Вайбер. Є група школи у фейсбуці, а також сайт школи.

Comments:
Only authorized users can leave comments.