Новини
Телефони довіри:
Дитяча лінія 116 111 або 0 800 500 225 (з 12.00 до 16.00);
Гаряча телефонна лінія щодо булінгу 116 000;
Гаряча лінія з питань запобігання насильству 116 123 або 0 800 500 335;
Уповноважений Верховної Ради з прав людини 0 800 50 17 20;
Уповноважений Президента України з прав дитини 044 255 76 75;
Центр надання безоплатної правової допомоги 0 800 213 103;
Національна поліція України 102.
21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи . Саме ця дата
пов’язана з початком двох революцій: Помаранчева революція (2004р.) та
Революція Гідності (2013р.), кожна з яких має визначальне значення в історії
становлення незалежної України.
В Шепарівцівській гімназії, дотримуючись рекомендації МОЗ щодо
організації масових заходів, педагогом –організатором Каратник Ю.Р. та
класними керівниками було проведено заходи «Пам’ятати… щоб жити…».
Учні Шепарівцівської гімназії віддали шану патріотизму і мужності
громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свободи
людей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
СПАСИБІ ВСІМ, хто відстояв МАЙДАН, ЗА ЯСКРАВИЙ ПРИКЛАД
мужності, сили духу, ЧЕСНОСТІ І ПАТРІОТИЗМУ!
«СЛАВА УКРАЇНІ !» — «ГЕРОЯМ СЛАВА!»
В Шепарівцівській гімназії було проведено свято осені , дотримуючись рекомендації МОЗ щодо організації масових заходів. Педагогом –організатором Каратник Ю.Р., вчителем біології Вишиванюк З.Р. та класними керівниками для здобувачів освіти 4-9 класів було проведено «Осінній квест». Команди були сформовані по класах, змагання проходило таким чином, щоб учасники не перетинались. Квест проведено на подвір'ї гімназії , кількість учнів в команді не перевищувала 20 осіб. На кожному етапі команди отримували завдання та ключі до маршруту. Завдання на етапах були цікавими, спрямованими на розвиток мислення, уваги, розширення знань з природничих дисциплін, інтегрували зміст всіх освітніх галузей.
Також було проведено виставку осінніх композицій, у якій взяли участь здобувачі освіти 1-9 класів. Вони створювали композиції з природних матеріалів, овочів та фруктів. Діти виявляли свою фантазію, вміння креативно мислити, домовлятися, працювати в команді.
В Шепарівцівській гімназії було проведено заходи присвячені Дню Захисника України , святу Покрови Пресвятої Богородиці та Дню Українського козацтва з дотриманням рекомендацій МОЗ щодо організації масових заходів.
Педагогом –організатором Каратник Ю.Р. було проведено для 5-9 класів Годину пам’яті «Слава незламним захисникам», метою якої було дати учням розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, формувати почуття особистої відповідальності за долю держави, гордості за минуле нашої Батьківщини, готовність служити Батьківщині своєю працею та стати на захист державних інтересів країни. Даний захід спрямований на виховання глибокої поваги до воїнів, які віддали своє життя в ім’я майбутнього людства, прищеплення любові до неньки – України.
Вчителями фізичної культури Мотрук Т.О., Далибожик Л.В., Гладяняк Ю.М. для здобувачів освіти 1-9 класів було проведено «Козацькі забави» . Команди були сформовані по класах. Хлопці та дівчата показали свою спритність, силу, знання історії і традицій українського козацтва та довели, що вони – гідні нащадки славного козацького роду, справжні козаки та козачки.
Кілька десятків онлайн-інструментів, які допоможуть зайняти дітей під час карантину.
В Шепарівцівській гімназії нетрадиційно і цікаво відзначили 21 лютого Міжнародний день рідної мови. З метою формування розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава; виховання любові до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою проведено квест-гру «Мова- ДНК нації» .
Квест відбувався у приміщенні школи. В ньому взяли участь 6 команд учнів 3-8 класів. Учасникам заздалегідь було оголошено про початок квесту та місце збору. Квестери отримали маршрутні листи, які в процесі гри заповнювали координатори.
Впродовж гри діти розширювали знання про красу і багатство української мови, працювали в команді, підтримували один одного.
Сьогодні, 21 лютого, Україна і світ відзначають День рідної мови. Це свято для кожної країни має особливе значення та покликане сприяти підтримці мови як виразника культурної приналежності кожної людини. Про історію та традиції "мовного" свята читайте нижче. Міжнародний день рідної мови: історія свята Це свято відзначають щорічно, починаючи від 2000 року. Воно було започатковане Генеральною конференцією ЮНЕСКО на 30-й її сесії в Парижі восени 1999 року.