Project news
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 37 common:people_all_forms
    
Новини

Козацькі забави

Date: 7 жовтня 2020 о 07:13, Refreshed 21 жовтня 2020 о 07:34
59 views

В Шепарівцівській гімназії було проведено заходи присвячені Дню Захисника України , святу Покрови Пресвятої Богородиці та Дню Українського козацтва з дотриманням рекомендацій МОЗ щодо організації масових заходів.
Педагогом –організатором Каратник Ю.Р. було проведено для 5-9 класів Годину пам’яті «Слава незламним захисникам», метою якої було дати учням розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, формувати почуття особистої відповідальності за долю держави, гордості за минуле нашої Батьківщини, готовність служити Батьківщині своєю працею та стати на захист державних інтересів країни. Даний захід спрямований на виховання глибокої поваги до воїнів, які віддали своє життя в ім’я майбутнього людства, прищеплення любові до неньки – України.
Вчителями фізичної культури Мотрук Т.О., Далибожик Л.В., Гладяняк Ю.М. для здобувачів освіти 1-9 класів було проведено «Козацькі забави» . Команди були сформовані по класах. Хлопці та дівчата показали свою спритність, силу, знання історії і традицій українського козацтва та довели, що вони – гідні нащадки славного козацького роду, справжні козаки та козачки.

Comments:
Only authorized users can leave comments.