Project news
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 37 common:people_all_forms

Свято осені

Date: 15 жовтня 2020 о 07:37, Refreshed 21 жовтня 2020 о 07:41
47 views

В Шепарівцівській гімназії було проведено свято осені , дотримуючись рекомендації МОЗ щодо організації масових заходів. Педагогом –організатором Каратник Ю.Р., вчителем біології Вишиванюк З.Р. та класними керівниками для здобувачів освіти 4-9 класів було проведено «Осінній квест». Команди були сформовані по класах, змагання проходило таким чином, щоб учасники не перетинались. Квест проведено на подвір'ї гімназії , кількість учнів в команді не перевищувала 20 осіб. На кожному етапі команди отримували завдання та ключі до маршруту. Завдання на етапах були цікавими, спрямованими на розвиток мислення, уваги, розширення знань з природничих дисциплін, інтегрували зміст всіх освітніх галузей.
Також було проведено виставку осінніх композицій, у якій взяли участь здобувачі освіти 1-9 класів. Вони створювали композиції з природних матеріалів, овочів та фруктів. Діти виявляли свою фантазію, вміння креативно мислити, домовлятися, працювати в команді.

Comments:
Only authorized users can leave comments.